O nás

Proč cestovat právě s námi ?

 • fér ceny a jednání, upřímnost, žádné platby předem
 • zkušený průvodce s výbornými organizačními schopnostmi a znalostmi
 • odborný výklad k navštíveným místům
 • nemusíte znát jazyk, tlumočí průvodce či delegát
 • při větším počtu účastníků klesá cena nákladů na dovolenou
 • máme jedny z nejlevnějších a přesto nejkvalitnějších služeb na trhu
 • starosti můžete nechat na nás a plně si užít dovolenou
 • vybíráme to nejlepší ze všech zemí a každý rok se k nám klienti vracejí
 • při najmutí samotného průvodce odpadá provize CK a jiné poplatky
 • v případě nehody, úrazu, incidentu,  máte vždy oporu profesionála
 • pomůžeme Vám sehnat nejvýhodnější letenky, ubytování i stravování
 • klademe důraz na autentické poznání zemí, maximální zážitky za minimální ceny
 • poznáte zajímavé lidi a získáte nové přátele se stejným zaměřením

Kdo jsme a čím se zabýváme ?

ALRA Tour působí na trhu cestovního ruchu od roku 2006. Naší hlavní náplní je průvodcovská činnost, organizování poznávacích, turistických, zimních, exotických a firemních zájezdů v průběhu celého roku. Spolupracujeme s osvědčenými hotely a cestovními kancelářemi jako jsou CK Mayer & Crocus, CK Víkend, CK Poznání, CK Alvarez, CK Redok, CK Karavela, a další v Čechách i zahraničí, z nichž většina působí na trhu již od revoluce a důkazem spokojenosti jsou stále vracející se klienti, jenž tvoří většinu naší klientely.

Našim hlavním průvodcem je Aleš Rajský, jenž je i autorem těchto stránek. Zapálen pro cestování a své povolání, opustil obor informačních technologií a nyní se již od roku 2006 naplno profesionálně věnuje průvodcování zahraničních zájezdů po Evropě a Asii. Pěší trekkingový okruh masivu Annapurna mu změnil život, projel na motorce jihovýchodní Asii, kde každoročně tráví pár měsíců mezi letní sezonou poznávacích a turistických zájezdů po Evropě a lyžařských zájezdů do Alp v zimě. Jeho největší vášní jsou kromě cestování hory, lezení po skalách, dobré jídlo a fotografování. Jeho specializací jsou Alpy, Skandinávie, Balkán, Korsika, Sardinie a z exotických krajin potom Nepál, Thajsko, Laos, Kambodža, Vietnam, Malajsie, Singapur, Srí Lanka, Goa a další. Fotografie z cest prezentuje na přednáškách, instagramu či facebooku a webové galerii.

Takto vypadá spokojená skupina klientů s průvodcem v Dolomitech

Podmínky a GDPR
Kromě případů, kdy zákazník sám poskytne osobní data, neshromažďuje provozovatel žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu.
Návštěvníci a uživatelé stránek berou na vědomí, že obsah tohoto webu je chráněn předpisy na ochranu autorských práv a dalšími předpisy, jimiž se řídí ochrana duševního vlastnictví. Uživatel není oprávněn kopírovat, distribuovat, rozmnožovat, prodávat, měnit, upravovat či přenášet obsah webu nebo do něj jakkoliv zasahovat. Uživatel dále není oprávněn tento používat pro komerční účely nebo obsah webu pro tyto účely jakkoliv zpřístupňovat. Pro využívání obsahu tohoto webu nesmí uživatel využívat automatizovaných procesů.

Za obsah, který na tento web vkládají uživatelé, jsou vždy zodpovědni. Zároveň jsou povinni řídit se platnými zákony České republiky. Zakázáno je především vkládání příspěvků, které slouží k propagaci služeb a zboží, jejichž reklama je regulována příslušnými předpisy, dále se zakazuje vyzývání k rasové nesnášenlivosti a vkládání vulgárních příspěvků. Dále je zakázáno vkládání obrázků a dalších dokumentů, pokud uživatel není vlastníkem autorských práv nebo nedostal souhlas se zveřejněním. Příspěvky, které mají za cíl poškození subjektu nebo osoby, nebude tolerováno. Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za obsah, který na Portál vkládají uživatelé.

Provozovatel nevykonává aktivní dohled nad obsahem vložným uživatelem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.