Komentář

Svých klientů si velmi vážíme. Vaše názory, komentáře a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité, abychom mohli naše služby pro Vás i nadále vylepšovat. Proto budeme rádi, za jakékoliv komentáře, individuální pocity, náměty, stížnosti. Napište nám, jak jste byli spokojeni s průvodcem, ubytováním, programem zájezdu, dopravou a jinými službami. Pro lepší indentifikaci napište prosím kdy a jaký zájezd jste absolvovali.

Děkujeme

13 odpovědí na “Komentář”

 1. Cestovat s Alešem je zážitek! Byli jsme s ním v listopadu 2019 v Nepálu. Skvěle sestavený program. Pro nadstandardní průvodcovské služby má všechny předpoklady. Jeho nadšení pro poznávání různých destinací je nakažlivé a dokáže stmelit kolektiv různorodých účastníků zájezdu 🙂.

 2. Vzpomínám na Bormio 2016, kde Aleš též působil jakožto delegát. Část naší výpravy organizoval Patrik Benda, Praha a Střední Čechy. Další část busu tvořila skupina z Jižních Čech. Jo, to byly časy. Nyní na cestování není ani času, ani peněz, ale čas to spraví 🙂

 3. Aleš byl průvodce po čtrnáctidenním zájezdu po rakouských Korutanech. Od začátku nás bavil jeho humor, ale jako bývalý průvodce jsem oceňoval jeho nadhled a zkušenosti. Bylo vidět, že ho práce baví, že tím žije. Organizačně měl zájezd zvládnutý velice dobře.

 4. V říjnu 2019 jsem se zúčastnila aktivní dovolené Rajský Nepál. Aleš měl sestavený program pro všechny více či méně fyzicky zdatné účastníky. Program byl nabitý k prasknutí, opravdu jsme toho zažili strašně moc. Poznali jsme města, jezera, řeky, termály, hory, památky, lidi, hotely, stany, ubytovny, národní park…. Vše za skvělou cenu. Vše bylo perfektně zorganizované. Výlet do Nepálu s ním vřele doporučuji i lidem, kteří jsou sami a nemají k sobě podobně smýšlejícího parťáka. Aleš je profesionál a navíc je velice lidský, dobrosrdečný a laskavý a nudit se s ním rozhodně nebudete. Aleši, moc děkuji za skvělý zážitek a přeji spoustu dalších úžasných výletů.

 5. Aleš je skvělý průvodce. Je vidět, že je to zkušený cestovatel, který o procestovaných zemích leccos ví. Vždy dokáže dát tipy, kam jít, kde se najíst, kde nakoupit, co stojí za to. Člověk se dozví spoustu zajímavostí z běžného života i historie a připadá si jako by ho provázel někdo z místních. I přes pověstný asijský chaos a nepředvídatelnost, dokáže pohotově řešit nečekané události. Vždy je ochotný vyjít vstříc přání klientů. Bezva je i jeho velké nadšení pro navštívené země, smyl pro humor, vždy pozitivní myšlení a nálada, kterou přenáší na celou skupinu. Pokud někdo váhá, určitě mohu cesty s Alešem doporučit. 

 6. Velmi rád bych poděkoval panu vedoucímu Aleši Rajskému,
  s nímž jsme minulý týden absolvovali lyžařský zájezd do Livigna.
  S manželkou jsme byli ubytováni ve zcela nevhodném pokoji č. 13 ve staré budově hotelu Silvestri, kde se skutečně nedalo přebývat.
  Protože byl hotel včetně nové budovy totálně obsazen byť i za naší nabídky zvýšeného poplatku za pokoj, Aleš si s námi vyměnil svůj pokoj č. 12 za náš nevhodný.
  Nemusel tak vůbec učinit, byla to jen jeho laskavost!!!
  Navíc se nám při odjezdu do Prahy svěřil, že i pro něj, byť je menší postavy než já, to bylo utrpení.
  Díky!!

 7. Milý Aleši, děkuji ještě jednou za nabitý zájezd krásnými zážitky, bělostí štítů hor a kapkami fantastických vodopádů, tyrkysovými peřejemi řek v Julských Alpách a galerii podzemních krasů v Postojné jeskyni .. . A vše prošpikované Vaším smyslem pro humor a nadhledem. Vtipné citaty snad dohledám v budoucnu na Vašich stránkách.

 8. Pruvodce, ktery provazi po Bosne a Hercegovine a pritom tam byl v tu chvili vubec poprve..nemozne? Ne, to je on!

 9. S Alešem se připravte na jednoznačně aktivní a pestrou dovolenou,kde máte jstotu,že se nudit opravdu nebudete.
  To,co svým nadšením, neposedností a aktivitou záhy odebere z vašich případných počátečních představ
  o poklidné,nerušené dovolené, vzápětí vykompenzuje tím,že vás přiblíží a následně provede překrásnými,
  nevšedními zážitky ,zejména ,co se kontaktu s přírodou týká.
  A stojí to za to ! Litovat nebudete !
  Alespoň při mých 2 účastích na zájezdech ,které Aleš průvodcoval. Ať už v Černé Hoře a Albánii v roce 2016,
  nebo na Korsice 2017. Obě cesty se staly pro mne nezapomenutelnými.
  Dokázal pracovat s výkonnostně různými skupinami,operativně nabídnout varianty a nadchnout k mimořádným výkonům ty,kteří o to stáli.
  Je evidentní,že má dokonale osahané a zmapované lokality,kudy klienty provází a svoji práci dělá s nakažlivým entusiasmem.
  Obě dovolené vrchovatě naplnily přívlastky-aktivní a poznávací.
  A taky …nezapomenutelné…
  Fakt super !
  Helena

 10. Dobrý den. Účastnil jsem se v létě 2013 zájezdu do Černé Hory s výletem do albánského Skadaru. Velmi rád na to vzpomínám – spousta dojmů z navštívených míst, kde jsem byl poprvé. Na zpáteční cestě byl dojem ještě zvýšen průjezdem Bosnou a Hercegovinou. A Aleš je super průvodce. Ještě jednou děkuji za skvělý zážitek!

  1. byla jsem na tomto zájezdu r. 2012 . bezva zájezd, krásné zážitky a scenérie a prima průvodce Aleš i oba řidiči

 11. Dobrý den.. Účastnil jsem se aktivní dovolené na Korsice. Organizačně super. Průvodce je přátelský a vzdělaný profesionál. Byl jsem velice spokojen a přivezl si krásné zážitky. Děkuji

  1. Už v roce 2010, kdy jsem byla s Alešem na Korsice, byl skvělý průvodce a legrace jsme si také užili dost. Když sleduji jeho FB stránky, tak vidím stále kladné ohlasy na jeho průvodcování, na fota a hlavně na zážitky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..